GTA 6 Hakkında Her şey!

Bildiğiniz üzere GTA 1997 beri hayatımızda yerini bulmuş bir oyun serisidir. Bu yıllarda GTA Serisinin yeni oyunu olacak GTA 6 hakkında bazı gelişmeler ortaya koyuldu. GTA 5 oyuncular tarafından çok sevilse de oyuncuların aklındaki şu sorulara bu yazımızda yanıt vereceğiz: GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 nasıl bir şey olacak? GTA 6 sanal gözlük ile oynanabilecek mi?

GTA 6 Hakkında Ayrıntılar

GTA serisinin yapımcısı olan Rockstar Games deki bir çalışan bir tartışma formunda bazı bilgileri sızdırdı! Bu sızıntıda GTA 6‘daki karakterlerden oyun hakkında planladıkları şeylere kadar tüm bilgiler söz konusu. GTA 6 2023 ün tatil sezonunda çıkacağı söylenmişti ancak bu tarihin ertelendiği de söz konusu olarak gündemde. Bu çıkış tarihinin 2024 ün ilk aylarına kadar ertelenebileceği söylendi!

Ayrıca oyun hakkındaki daha farklı bilgiler ise Twitter platformunda bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Tweet içeriği şu şekildeydi: “Geçenlerde GTA serisindeki bir sonraki kısım hakkında bilgi aldım. Rockstar Games’in önerdiği fikir, 2003 yılında Prolog’da ebeveynleri öldürüldükten sonra ayrılan biri erkek biri kadın olan iki kardeşin hikayesiydi.” bu yazıya göre GTA 6 da iki farklı kişiyi yani iki kardeşi yöneteceğiz gibi duruyor.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak

Yukarıda anlattığım gibi ancak burada da kısa bilgi vereyim dedim. GTA 6 2023 ün tatilinde çıkması planlanıyordu ancak bu çıkış tarihinin ertelendiği gündemde 2024 ün ilk aylarında çıkması planlanıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir