İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak

İnternetten Para Kazanmak

Merhabalar arkadaşlar, bu içeriğimizde sizlere nasıl internetten para kazanabileceksiniz bunu konuşacağız. Evet bildiğiniz üzere son 5 yıldır internetin popülaritesi çok arttı bu nedenle insanların aklına şu geldi; “Başkası Kazanıyor Ben Neden Kazanmayayım?” işte bu içeriğimizde bu sorunun cevabını vereceğiz.

Telegram Kanalımız =  TIKLA

İnternetten para kazanmak bazıları için basit bir iş olabilir çünkü bu insanlar internete ve bilgisayara zamanını fazlasıyla ayırabilen insanlardır. Sizde eğer bu insanlar gibi bilgisayara ilgi duyuyorsanız bu konumuz tam size göre.

İlk olarak bir freelancer sitesi ile başlayalım.

Bionluk

İlk olarak yukarıda bahsettiğim “freelancer” kelimesinin ne demek olduğu ile başlayalım. Freelancer’lık internette yapmış olduğunuz içerikleri, örnek olarak: (Tasarım, video tasarımı, web sitesi yapımı) gibi işleri tek başınıza şahıs olarak satma işlemidir. Peki bu yaptığımız tasarımları vb. nerede satacağız derseniz bu sorunun cevabı da Bionluk’tur.

 

 

 

 

 

 

Bionlukta ilk olarak bir freelancer hesabı açmalısınız. Hesabınızı açtıktan sonra yukarıdaki ilan aç butonuna tıklıyorsunuz. Ben örnek olarak logo tasarım vereceğim. İlan başlığına Logo tasarım yapılır yazınız ve açıklamaya da ben logo tasarımınızı 10 TL’ye yapabilirim gibi yazınız. Photoshop biliyorsanız fiyatı arttırabilirsiniz ben “Canva” sitesinden örnek vereceğim Canva da yeni tasarım oluşturuyorsunuz ve bu logoları müşterilerinize satıyorsunuz.

Bionluk sitesine gitmek için = Tıklayın

Twentify

Şimdi ise bir freelancer olarak değil ancak insanların açtığı iş veren ilanlarından bize uygun ilanı bulabiliriz. Yani şöyle ki bir müşteri örnek olarak web sitesi kurdurtmak istiyor ve bu sitede ilan açıyor örnek olarak “Web sitesi kuracak arkadaş aranıyor” bu şekilde ilan açıyor bu ilanlara başvurarak müşteri bulma işlemini beklemenize gerek kalmaz.

twentify logo

 

 

 

 

Twentify sitesine gitmek için = Tıklayın

Getty Images

Bu siteyi kısa olarak anlayayım şöyle ki çektiğiniz güzel fotoğrafları ve videolar bu sitede paylaşıyorsunuz bu fotoğrafları veya videoları indiren kişilerden kişi başı sayısına para kazanıyorsunuz.

Getty Images sitesine gitmek için = Tıklayın

AudioJungle

Yukarıdaki sitede fotoğraflarımızı satıyorduk bu sitede ise sesimizi yani söylediğimiz şarkıları, yaptığımız besteleri vb. bunları paylaşıp para kazanıyoruz. Ne kadar kişi dinlerse ve ne kadar kişi premium olarak sesinizi alırsa iyi miktarda para kazanırsınız

AudioJungle sitesine gitmek için = Tıklayın

 

İnternetten Para Kazanmak

 

Apk Paylaşım Sitemiz = TIKLA

Methodlar / Yöntemler = TIKLA

Telegram Kanalımız =  TIKLA

YouTube Kanalımız = TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir