TikTok Keşfete Çıkmak İçin Etkili Yöntemler

TikTok Keşfete Çıkmak İçin Etkili Yöntemler

TikTok Keşfete Çıkmak İçin Etkili Yöntemler

Selamlar dostlar, sizlere bu konumuzda TikTok için çekmiş olduğunuz videoları nasıl ön plana getirirsiniz yani nasıl keşfet’e çıkarsınız bunu anlatacağım. Keşfete çıkmak TikTok uygulaması ve çeşitli sosyal medya platformlarındaki sayfalar için oldukça önemlidir. Çünkü sosyal medya platformlarını kullanan milyarlarca kişiden milyonlarcası sizin gönderinizi görüyor. O kadar hızlı ve organik takipçi kasarsınız ki siz bile şaşırabilirsiniz. Peki şimdi biz bu videoları TikTok’da nasıl keşfete düşüreceğiz? TikTok’da keşfete nasıl düşerim? Bu soruların cevabını anlatayım.
Dediğim gibi keşfet sosyal medya için oldukça önemli bir kısım. Keşfete düşmek için aşağıdaki anlattıklarımı adım adım uygulamalısınız. İlk olarak Telegram Kanalımıza katılarak yeni gönderilerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

 

TikTok’da Nasıl Keşfete Çıkarım?

  • İlk aşamada çekmiş olduğunuz video gerçekten izlenebilecek düzeyde mi ilk bunun kararını kendiniz vermelisiniz.
  • TikTok arama ekranındaki popüler etiketlerdeki videoları aynı etiket ile çekerseniz bu grupta sizin de videonuz önerilecektir.
  • Öncelikle videolarınızın daha fazla kişiye ulaşması için popüler şarkılar ve dublajları tercih ediniz.
  • Video altına etiketleme yaparken TikTok ana sayfasında en çok ilgi gören etiketleri tercih ediniz. TikTok popüler etiketler videoların önerilme sıklığını ciddi oranda arttırmaktadır.
  • Daha önce düet için çekilmiş popüler hesaplardaki video kayıtları ile düet yaparak yayınlayın.

Keşfetin Sayfama Etkileri Ne Olur?

Bu adımları takip ettiğinizde kısa sürede TikTok platformunda yayınladığınız videoların izlenme beğenilme sayılarının arttığını göreceksiniz. Bir süre sonra takipçi sayınızda ciddi oranda etki edecektir. TikTok videolarınızın daha fazla kişi tarafından izlenmesi için mutlaka kaliteli videolar çekmelisiniz. TikTok uygulaması her kullanıcısının videolarını diğer kullanıcılara sunar ama bunu video kalitesi, etiketler, popülerlik ve video akış geçmişine göre yapacağından farkınızı ortaya koymanız gerekiyor.

 

Adreslerimiz

Apk Paylaşım Sitemiz = TIKLA

Methodlar / Yöntemler = TIKLA

Telegram Kanalımız =  TIKLA

YouTube Kanalımız = TIKLA

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir