Bus Simulator City Ride Hileli APK Güncel 2022**

Güncelleme
19 Eki 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bus Simulator City Ride Hileli APK Güncel 2022**

Şoför koltuğuna otur ve bu meşhur markaların resmi lisanslı otobüsleriyle insanları canlı bir şehirde taşı: Alexander Dennis, Blue Bird, BYD, IVECO BUS, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Setra, Volvo, veya Vicinity Motor Corp. Rotaları sür ve hikâye görevlerini tamamlayarak yeni otobüsler, bölgeler ve rotalar aç. Kariyerinin basamaklarını tırman ve şehrinde bir toplu nakliyat ağı kur.

SENİN OTOBÜSÜN. SENİN ŞEHRİN. SENİN ELLERİNDE.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARDAN 10 OTOBÜS

Orijinal lisanslı otobüsler seni bekliyor! Elektrikli otobüslerden körüklü yada iki kattan oluşan otobüslere, 10 dünyaca meşhur üreticinin 10 otobüsünü sür. Mercedes-Benz, Volvo, IVECO BUS ve BYD şeklinde markaların muhtelif otobüslerini kullan.

Bus Simulator City Ride Apk Full

CANLI BİR ŞEHİRDE İNSANLARI TAŞI

Oyunun son aşama detaylı ve oldukca canlı haritasını keşfet! Quot;quot;Havensburgquot;quot; şehri, şimal Avrupa şehirlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır; deniz ambar bölgesiyle, limanıyla, şehriyle ve kırsal alanlarıyla göz alıcı binalar ve araziler sunar.
Böylesine yaşam dolu bir şehirde insanlar dolaşmak ve tarihi bölgede arkadaşlarıyla bir kahve içmek veya aileleriyle limanı dolaşmak istiyorlar. Hikâyelerini seninle paylaşan insanlarla otobüsünü sürerken asla sıkılmayacaksın. Artık KENDİ ŞEHRİNDE insanların bağlanmasını sağlamak, senin görevin.

KENDİ TAŞIMA ŞİRKETİNİ YÖNET

Şoförlük kabiliyetlerini kanıtla: En yükseğe çık ve başarı göstermiş bir otobüs nakliyat şirketi kur. Hikâyede ilerlerken yeni otobüsler, bölgeler ve rotalar açabilirsin. Rotaları sür, kredi kazan, daha çok otobüs aç ve rotalarına daha da fazla otobüs atayarak daha büyük bir nakliyat ağı kur. Şirketinin başarısı, SENİN ELLERİNDE!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Bus Simulator City Ride Hileli APK Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Bus Simulator City Ride Hileli APK Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir