DuckDuckGo Privacy Browser Modlu Apk İndir 2022

5.119.0

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 1,562,006
Sürüm
5.119.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
20M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

DuckDuckGo Privacy Browser Modlu Apk İndir 2022

Gizlilik, basitleştirildi.

DuckDuckGo olarak, internetin böylesine tedirginlik yaratmaması gerektiğine inanıyoruz. Hak ettiğiniz çevrimiçi gizliliği elde etmek, perdeyi çekmek kadar basit olmalı.

İnternette nereye giderseniz gidin, arama yaparken ve gezinirken şahsi bilgilerinizin kontrolünü rahatça elinize almanız için gerekli temel gizlilik özelliklerini sağlıyoruz:
• Reklam Takip Ağlarından Kaçının — Gizlilik Korumamız bulabildiğimiz bütün gizli takip programlarını engeller, zaman içinde sizi takip eden başlıca reklam ağlarını teşhir eder; böylelikle sizi takip etmeye çalışanları siz takip edebilirsiniz.
• Şifreleme Korumasını Artırın — Mümkün olduğunda siteleri şifreli bağlantı kullanmak zorunda bırakır, İnternet Servis Sağlayıcıları benzer biçimde meraklı gözlerden verilerinizi koruruz.
• Aramanızı Gizli Yapın — Finans, sağlık ve politika şeklinde konulardaki sorularınız dolayısıyla son derece kişisel bilgilerinizi arama motorunuzla paylaşırsınız. Neyi aradığınız sizi ilgilendirir. İşte bu yüzden DuckDuckGo sizi takip etmez. Asla.
• Gizlilik Politikalarını Deşifre Edin — Terms of Service; Didnt Read (ToS;DR) ile işbirliğine giderek, olası olan yerlerde internet sitesi kullanım koşulları ve gizlilik politikalarına ilişkin puanlarını ve etiketlerini dahil ediyoruz.

Arama yaparken ve gezinirken bir internet sitesini ziyaret ettiğinizde DuckDuckGo size bir Gizlilik Notu derecelendirmesi gösterir (A-F).

DuckDuckGo Privacy Browser Apk download

Gizlilik Notu; gizli takip ağları bulunması, şifreleme kullanması ve web sitesi gizlilik uygulamaları esasında otomatik olarak verilir.

Uygulamamız; sekmeler, yer imleri ve otomatik tamamlama gibi standart tarayıcı işlevlerini sunar. Yukarıda açıklanan kuvvetli Gizlilik Korumasının yanı sıra, tarayıcıya başka gizlilik özellikleri de ekledik:
• Ateş Butonu — Tüm sekmelerinizi ve verilerinizi tek dokunuşta paklayın.

Çok fazla kişi internette gizlilik beklenemeyeceğine inanıyor. Biz bunu değiştirmek için mücadele ediyoruz ve yeni bir çevrimiçi güven kalitesini misyon belledik. DuckDuckGo yükleyin, gizliliğinizi geri kazanın!

Hakkımızda: https://duckduckgo.Com/about/
Cihaz Gizlilik İpuçları: https://spreadprivacy.Com/tag/device-privacy-tips/
Gizlilik Hakkında Daha Fazla Eğitim: https://spreadprivacy.Com/tag/privacy-newsletter/
Gizlilik Politikamız: https://duckduckgo.Com/privacy/

Açık kaynak adresi: https://github.Com/duckduckgo/android

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

DuckDuckGo Privacy Browser Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen DuckDuckGo Privacy Browser Modlu Apk İndir 2022 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir