Football Manager 2022 Apk Güncel 2022**

 • Ödeme
Futbolda zafere giden en hızlı yolu deneyimleyin
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 18,928
Güncelleme
25.03.2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

fm22 mobile apk

Football Manager 2022 Mobile, fm22 mobile apk kavuran oyunun son çıkan versiyonudur. Football Manager Mobile, bugüne kadar 8,8 milyondan fazla satış yaparak piyasadaki fm22 mobile apk futbol menajerlik oyunu haline gelmiştir.

fm22 mobile apk

fm 22 mobile apk

FM22 Mobile, dünya genelinde 25 farklı ülkeden 60’tan fazla lig ile size dünyanın en büyük (ya da tercihinize göre en küçük) futbol kulüplerinin başına geçme fm22 mobile apk

Takımınızı seçtikten sonra ilk işiniz, oyuncularınızın en iyi performansını göstereceği bir oyun tarzına karar vermek. Dünya çapındaki en etkileyici ve popüler yaklaşımlardan ilham alan oyun içi taktik şablonları, muhteşem bir kaynak sunsa da tamamen benzersiz bir şeyler üretme özgürlüğüne de sahipsiniz.

fm 22 mobile apk ios

Takımınızda boşluklar varsa transfer pazarına gidin. Dünyanın yıldızları ve genç yetenekler gerçek anlamda cebinizde: Yeni gözlemleme araçlarını kullanarak onları takımınıza alın ve kupaları sıralayacak bir takımı kolayca bir araya getirin.

Takımdan ve oluşturduğunuz taktiklerden memnunsanız sıra Maç Gününde. Klasik 2D Maç Motorumuzda, her

fm 22 mobile apk 13.1.2

oyunun en önemli anlarını ve ses getiren olaylarını görün ve vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini izleyin.

Detaylardan ödün vermeyen ancak kompakt olan FM22 Mobile, oyunun zirvesine bir an önce ulaşmak isteyen menajerler için hızlı bir menajerlik dozu sağlar. FM22 Mobile mobil oyun futbol liginin zirvesindeki yerini korurken bu yılın önemli eklemeleri onu yeni seviyelere taşıyor.

BU SEZONDAKİ YENİLİKLER

fm 22 mobile apk son sürüm

YEPYENİ BİR LİG
Yeni potansiyeli ortaya çıkarın ve her kariyerde en fazla beş futbol ülkesi yükleyin. Ayrıca, Güney Afrika liginin eklenmesiyle birlikte ilk kez Afrika kıtası turnuvalarında oynayın.

GÖZLEMLEME SİSTEMİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER
Revize edilmiş gözlemleme araçlarıyla genç yetenek alımınızı güçlendirin. Bir oyuncuda tam olarak görmeyi istediğiniz özellikleri söyleyin ve teknik ekibinize dünyanın yeni nesil yıldızlarını bulma görevi verin.

fm 22 mobile apk 13.0.2

YENİLENEN TRANSFER GÖRÜŞMELERİ
Anlaşmaları kendi şartlarınıza göre yapın ve şimdiye kadarki en gerçekçi ve rekabetçi transfer pazarımıza hükmedin. Oyuncularınız için birden fazla teklife yanıt verebilme özelliği, oyuncu alımını daha önce hiç olmadığı gibi kontrol etmenize olanak tanır.

SEZONUNUZUN HİKAYELERİ
Yepyeni medya hikayelerinin eklenmesiyle her sezonun kıymetli anları artık daha da önemli hale geldi. İster güçlü bir başlangıç yapmış isterseniz bir sakatlık kriziyle uğraşıyor olun, gazeteciler tüm bunları bilerek size yüklenecekler. Medya gösterisini yönlendirebilir misiniz?

YENİ NESİL OYUNCU YÜZLERİ
Oyunun tarihinde ilk kez yeni oluşturulan oyuncular için AI yüz fotoğraflarının dahil edilmesiyle genç yeteneklerinize ve akademi ürünlerinize kişilik katın.

fm 22 mobile apk arşivleri

DİĞER EKLEMELER
Çok sayıdaki başka iyileştirme ve geliştirme, bu sürümü FM Mobile’ın şimdiye kadarki en sürükleyici sürümü haline getiriyor. Deneyimli oyuncular yeni ana sayfa panosunu, yenilenmiş oyuncu arama işlevi ve çok daha fazlasının olduğunu fark edecek.

fm 22 mobile apk dayı

© Sports Interactive Limited 2021. SEGA Publishing Europe Limited tarafından yayınlanmıştır. Sports Interactive Limited tarafından geliştirilmiştir. SEGA ve SEGA logosu, SEGA Corporation’ın veya bağlı kuruluşların tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. SEGA, ABD Patent ve Marka Ofisi’nde kayıtlıdır. Football Manager, Football Manager logosu, Sports Interactive ve Sports Interactive logosu, Sports Interactive Limited’ın tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer şirket adları, marka adları ve logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Yenilikler

Veritabanı güncellendi
Rusya'nın Ukrayna işgalini yansıtan değişiklikler
Gerçek kulüp ambargolarını yansıtan değişiklikler
Çeşitli çökme sorunları düzeltildi
Kulüp değişiminden dolayı habere yanıt verememe düzeltildi
Oyuncunun tekliften sonra yanlışlıkla takip listesinden kaldırılması düzeltildi
Küçük ülkelerin az oyuncuyla kalmaması için Newgen iyileştirildi
Birçok düzeltme ve geliştirme - ayrıntılar için bkz. community.sigames.com

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Football Manager 2022 Apk Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Football Manager 2022 Apk Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

4 comentarios en "Football Manager 2022 Apk Güncel 2022**"

 1. M. Halit İSLAM Diyor:

  Ara ara, üst üste birkaç kere oyun açılırken kapanıyor. Oyun esnasında mesela başka uygulamada işin var halledip dönüyorsun kapanmış. Kaydetmediysen gitti… Bir de Fm2021 ile arasında önemli bir değişme yok, kadrolar hariç. Mesela moral konuşmaları güzel olabilirdi. Ya da antrenmanlarda daha fazla özgürlük. Pc versiyonu çok detaylı, yoruyor insanı o yüzden kaçamak yapmak için mobil oynuyoruz, onu daha biraz keyifli yapın lütfen

 2. ömer uslu Diyor:

  Oyunda güncellemeyi yaptıktan sonra açamıyorum reklam geldiğinde takılıyor ve oyun açılmıyor buna bir çözüm bulabilir misiniz

 3. Murat Sarıekiz Diyor:

  Oyunu sevdim ancak oyuncu arama motoru geliştirilmeli, bazencöok bilindik oyuncular bile bulunmuyor ve en önemli sorun, bugün yani 30.03. 2022 tarihli güncelleme sonrası kayıtlı kariyerim kendiliğinden silindi. Güzel bir takım kurmuştum, destek hattına bunun için yazdım, umarım bu sorunu çözüp kariyerimi geri getirirler.

 4. Hakan Diyor:

  Yapay zeka çok kötü. Yıllar ilerledikçe büyük kulüpler yıldız transferler yapmıyor. Kadroları çok güçsüz kalıyor ve ligde Avrupa’da rakipsiz oluyorum. 10 yıl üste üste premier ligi kazandım 7 yıl üst üste şampiyonlar ligini kazandım. Zevk vermiyor oyun yapay zekâyı ve transfer hamlelerini diğer takımlar için güçlendirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir