Funimate Pro Apk GÜNCEL 2022**

12.5

Kolayca profesyonel düzenlemeler oluşturun. Çıkartmalar, katmanlar, özel animasyonlar ve daha fazlasını ekleyin!
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,081,995
Geliştirici
AVCR. Inc.
Sürüm
12.5
Güncelleme
22.03.2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
230M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Funimate Pro Apk

Funimate, mobil cihazlarda bulabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamasıdır ! Kolayca gelişmiş video düzenlemeleri oluşturan milyonlarca Funimate Pro Apk kullanıcısına katılın. Funimate ile, sahip olduğumuz benzersiz ve gelişmiş düzenleme özelliklerinin yardımıyla çok hızlı bir şekilde Funimate Pro Apk düzenlemeleri oluşturabileceksiniz. apkcim.net

funimate pro apk son sürüm 2022

Harika Hayran Düzenlemeleri oluşturun veya serbest stil videolarınızı geçişler, özel animasyonlar, video ve metin efektleri ve filtreler gibi benzersiz video özellikleriyle renklendirin. Yaratıcılığınızı göstermek için videonuza çıkartmalar, arka planlar Funimate Pro Apk ve yer paylaşımları ekleyin ve binlerce seçenek içeren element kitaplığımızdaki arkadaşlarınızı şaşırtın. apkcim.net

Funimate Pro Apk

Funimate’te oluşturduğunuz videoları TikTok, Instagram, Snapchat, Musically üzerinden paylaşabilir, arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve takipçi kazanabilirsiniz! Funimate topluluğuna katılmak ve öne çıkma şansı için Funimate’te yayın paylaşmayı da apkcim.net unutmayın!

Not: Funimate kullanıcıları, benzersiz Funimate video efektleri kullanarak yaptıkları yaratıcı videolar nedeniyle TikTok gibi sosyal medyada daha sık öne çıkıyor!

funimate pro apk indir

Uzman olmasanız bile Funimate, yalnızca cep telefonunuzla gerçekten PRO görünen gelişmiş çok katmanlı düzenlemeler oluşturmanıza olanak tanır.

Funimate’te şunları bulabilirsiniz:

Fan Influencer’lara ve ünlülere takdirlerini ve sevgilerini göstermek için videoları düzenleyin;

funimate pro apk storeplayk 11.8

Harika metin efektleri, AI efektleri ve video efektleriyle dudak senkronizasyonu, dans ve serbest stil videoları;

Kullanıcılarımızın en sevdikleri anime ve manga karakterleriyle yaptığı harika anime düzenlemeleri;

Oyun becerilerinizi sergilemek için apkcim.net oyun düzenlemeleri;

Ve daha fazlası…

EN İYİ VİDEO DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

GEÇİŞLER: Düzenlemeleriniz için tek bir dokunuşla ekleyebileceğiniz harika geçişler! Takipçilerinizi şaşırtacak en iyi video geçişlerine sahibiz. Sadece fotoğraflarınızı ve videolarınızı ekleyin ve sadece birkaç dokunuşla profesyonel görünümlü video geçişleriyle harika bir video oluşturun.

funimate pro apk moddroid

ELEMENT KÜTÜPHANESİ: Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce öğe içeren öğe kitaplığımızdaki katmanlar, çıkartmalar ve arka planlarla video düzenleme daha da eğlencelidir. Funimate ile harika müzikal videolar, dudak senkronizasyonu videoları veya ağır çekim videolar oluşturmak için yüzlerce emoji kullanabilir ve videolara metin ekleyebilirsiniz.

KEYFRAMES: Konu videolarınızı benzersiz kılmak olduğunda, etkilerimizle sınırlı değilsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflarla kendi efektlerinizi oluşturabilirsiniz. Animasyon kareleri kullanarak katmanlarınızı canlandırmak çok kolay! Yaratıcı becerilerinizi takipçilerinize göstermek için özel animasyonları keşfedin.,

funimate apk pro indir

VİDEO MASKESİ VE AI ETKİLERİ: Videolarınızın arka planını değiştirebilir ve videolarınıza harika maske efektleri ekleyebilirsiniz! Bunu denemek için bir dans / serbest stil videosu ekleyin, AI Efektleri düğmesine dokunun ve istediğiniz efekti seçin. Bu kadar!

ETKİLİ KARIŞIM: Videolarınıza profesyonel bir dokunuş eklemek için tonlarca farklı efekt! Funimate video düzenleyicide 100’den fazla gelişmiş video efektini deneyebilirsiniz.

GİRİŞ VE ÇIKIŞ ETKİLERİ: apkcim.net Metinleriniz, resimleriniz ve videolarınız için seçebileceğiniz onlarca giriş ve çıkış animasyonu.

funimate pro apk apkdone

METİN EFEKTLERİ: Neon ışıklar, renkler ve daha pek çok metin efekti ile videonuza müziğin sözlerini ekleyin. Onlarca farklı yazı tipi mevcut!

VİDEOLARA MÜZİK EKLEYİN: Yaratıcı efektlerle kısa müzik video klipleri oluşturmak için en sevdiğiniz müzikleri videolara ekleyin.

VİDEO BİRLEŞTİRME, KESME VE KESME: Tüm harika özelliklerin yanı sıra, videoları kırpma, birleştirme, kesme, kırpma ve düzenleme gibi klasik video düzenleyici uygulama özelliklerine de sahip olacaksınız. Funimate, ihtiyacınız olan tek video düzenleyicidir. Sadece bir dokunuşla ters videolar ve ağır çekim videolar da oluşturabilirsiniz!

EĞLENCELİ VİDEO DÜZENLEME TOPLULUĞUNUN BİR PARÇASI OLUN: Haftalık zorluklar için videolar çekin, video efektleri, sıcak müzik kullanarak yaratıcılığınızı gösterin ve Funimate’te hayran kitlenizi büyütmek için öne çıkın. Yaratıcılığınızı TikTok, Instagram, apkcim.net Youtube ve Müzikal’de paylaşın ve beğenilerinizi artırın: arkadaşlarınızı şaşırtmanın ve yeni takipçiler edinmenin en iyi yolu. apkcim.net

Yenilikler

Hey Funimaters!
What's new in this version? Here's the list of awesome new features:
- Keyframe Presets & Colorings
- Spot keyframe effect
- Keyframe Dragging
- Timeline UI improvements
Enjoy!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Funimate Pro Apk GÜNCEL 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Funimate Pro Apk GÜNCEL 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

4 comentarios en "Funimate Pro Apk GÜNCEL 2022**"

 1. Gamze Tuylu Diyor:

  Uygulama çok güzel vsp alamadığım için funimate kullanıyorum. Kullanmasi hem basit hemde vsp efektleri var ve kısa sürede mukemmel bir edit yapabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.. Ancak bir konu var sürekli funimate pro reklamını koyuyorsunuz almak istesem zaten alırım sürekli göstermenin amacı yok bu sorun düzeltildikten sonra herşey iyi 1 puanımı bu yüzden kırıyorum başka bir sorun yok.. tutması için random ghuxbsxhusgxyusgx8nsudjsbdijshsishshixbsyxusjgduxunsixishehuxhshsishxbvgjdjdjtd

 2. Eğlenceli içerikler #save ralph Diyor:

  Uygulamayı ilk yüklediğimde reklam vs. çok az bir şekilde çıkıyordu ama şimdi edit yaparken sürekli araya reklam giriyor ( bazı reklamlar 18+ çıkıyor ya sabır ) mesela efektlere tıkladığınızda hemen reklam 🤦🏻‍♀️ böyle giderse uygulamayı sileceğim ve uygulama baya kasıyor ,uygulama durduruldu hatası veriyor yeter artık !?Benim size tavsiyem bu uygulamanın yerine capcut indirin capcut daha kullanışlı daha kolay .

 3. Atma Ziya Diyor:

  Uygulamayı daha ilk çıktığında falan yüklemiştim ve cidden baya gelişmiş ama güncellemeden sonra motion blur editi bozuyor bug oluyor umarım düzeltilir çünkü cidden aşırı kullanışlı

 4. Roséxche Diyor:

  Kalite yapılıyor,Edit yapılıyor,Lyrics yapılıyor daha ne olsun? Mükemmel bir uygulama ama biraz kasıyor yine de güzel bir uygulama ben beğendim tavsiye ederim🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir