MONOPOLY Hileli Apk Güncel 2022**

1.7.4

Oyun içi görüntülü sohbet ile arkadaşlarınız ve ailenizle yüz yüze oynayın!
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 93,884
Sürüm
1.7.4
Güncelleme
11.04.2022
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
88M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

MONOPOLY Hileli Apk

MONOPOLY artık çok oyunculu görüntülü sohbet içeriyor. monopoly apk bir hesap oluşturun, arkadaşlarınızı ekleyin, grup sohbetlerinizden bir oyun başlatın apkcim ve başladığında otomatik olarak görüntülü monopoly apk.

“Mobilde monopoly apk, platformlar arası çevrimiçi çok oyunculu içerir; bu, bir lobi açabileceğiniz, arkadaşlarınızın oyunlarınıza katılmasını sağlayabileceğiniz ve hep birlikte mükemmel bir uyum içinde oynayabileceğiniz anlamına gelir. apkcim , değil mi?” Dave Aubrey – monopoly apk

monopoly apk

monopoly apk

monopoly apk 1.6.18

Bu, harika grafikler ve animasyonlar ile tamamen sürükleyici bir masa oyunu deneyimidir. Klasik oyunun tamamı reklamsız olarak mevcuttur, böylece Monopoly masa oyununun eğlencesini dikkatiniz dağılmadan yaşarsınız. Arkadaşlarınızı ve ailenizi, uygulama mağazalarının en sevilen ücretli oyunlarından biriyle oyun gecesine davet edin.

POPÜLER ÖZELLİKLER

monopoly apk dayı

Ev Kuralları
Resmi Hasbro kural kitabını bir kenara koyun ve apkcim ev kurallarınızla oynayın

Hızlı mod
Zarı atın, hepsini riske atın ve ödeme alın – masa oyununu her zamankinden daha hızlı bitirin

monopoly apk türkçe yama

Tek oyuncu
Zorlu AI’mıza apkcim oynayın – aile ve arkadaşlara gerek yok

Çevrimdışı çok oyunculu
Çevrimdışı, kablosuz bir deneyim için tek bir cihazı 4 oyuncuya kadar geçirin

monopoly apk türkçe indir

Çevrimiçi çok oyunculu
Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarla bağlantı kurduğunuzda veya apkcim ve ailenizi özel bir oyuna davet ettiğinizde mesafe apkcim kesintiye uğratmaz

Tam, reklamsız oyun

monopoly apkpure

Kazanmak için ödeme veya reklam açılır pencereleri olmadan apkcim klasik oyunu oynayın. Zarları atın ve tahtadaki en zengin apkcim sahibi kralı olmak için hepsini riske atın!

Sezon geçişi

monopoly apk indir android oyun club

Mobil oyuna özel yeni temalı apkcim en iyi ev sahibi kralı olun. 9 pano ve henüz açıklanacak 1 tane daha ile, 2 oyun aynı değildir! L.A. Monstropolis alternatif evreninde her şeyi riske at. Transilvanya’da ürkün. New York 2121’de geleceği görün ya da Viktorya dönemi Londra’sına, Tarihi apkcim , Belle Époque dönemi Paris’e ve 1930’ların apkcim City’sine zamanda yolculuk yapın! Her tema ile yeni oyuncu parçalarının, apkcim ve şans kartlarının kilidini açın!

NASIL OYNANIR

monopoly apk indir 1.5.8

Oyuncu modunuzu seçin
Bu klasik Hasbro masa oyununu çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı oyuncu modlarında oynayın. Zorlu AI rakiplerimize karşı ev sahibi becerilerinizi test edin ve tek oyuncu modunda mülk kralı olun. Çevrimiçi çok oyunculu modda nerede olursanız olun apkcim ve ailenizle yarışın. Bir grup oyuncunun apkcim tek bir cihazı geçtiğinizde ve oynattığınızda WiFi’siz oynayın. Tahtayı satın alırken seçim sizin!

Kurallarınızı seçin
Monopoly’nin kurallarını hiç okumamış birçok apkcim biriyseniz, yine de oyunu tam istediğiniz gibi apkcim ! Müzayede olmadan oynayın, Ücretsiz Otopark’a nakit ekleyin veya doğrudan GO!’ya iniş için 400$ ödeyin! Klasik Hasbro kural kitabına bağlı kalmayı seçin, en popüler ev apkcim sabit bir seçimini yapın veya kurallarınızı kendi tercihlerinize göre özelleştirin!

parçanı seç

monopoly apk ios

Scottie, cat, T-rex, lastik apkcim , araba, silindir şapka ve savaş gemisi dahil olmak üzere modern ve klasik oyuncu parçaları arasından seçim yapın!

panoya girin
Ailenizi ve arkadaşlarınızı iflas ettirmenin ve gemideki en zengin ev sahibi apkcim olmanın heyecanını yaşayın! Tıpkı hatırladığınız gibi, ayrıca eğlenceli animasyonlar ve herkesin yanında olan bir yapay zeka bankacısı!

monopoly apk pc

Mülk imparatorluğunu kur
Zarları atın, yatırım riskleri alın, müzayedelerde mülkler için teklif verin, apkcim kurulunda yolunuzu açın ve emlak SATIN AL, apkcim TOPLA ve bir emlak kralı olmak için otel İNŞA ET.

Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız ve ailenizle Marmalade Game Studio’nun çok oyunculu oyunlarını oynayın! Arkadaşlarımızla yaptığımız çevrimiçi oyunlarımız arasında Clue/Cluedo, The Game of Life, The Game of Life 2, The Game of Life Vacations apkcim Battleship yer alır.

Yenilikler

Trek away from the woodland path and discover the new Monopoly Enchanted Forest theme! Add a little magic to your property empire! Will you be spellbound, or own it all?

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

MONOPOLY Hileli Apk Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen MONOPOLY Hileli Apk Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

4 comentarios en "MONOPOLY Hileli Apk Güncel 2022**"

 1. Hüseyin Taşkın Diyor:

  Bir puan vermemin sebebi şu iki husustur; 1) Çevrimiçi oynarken, bir süre sınırı olmadığı için neredeyse her oyunda bu durum istismar ediliyor. Oyunda kötü oynayan en az bir kişi her seferinde adeta “sonsuza dek” bekletiyor. Süre sınırı olmalı! 2) Ayrıca oyunun “kötü niyetli oynanımına” engel olunması adına kurallar güncellenmeli ve ihlaller bildirilebilmelidir. Yine kaybedecek olan kişinin her şeyini ve bitün parasını kazanmasını istediğine “ticaret ile” vermesi yasak olmalı! Bunlar mecburi!

 2. Mert Kılıç Diyor:

  Daha connect problemi çözülmemiş, oyuncuya süre verilmesi lazım ayrıca rank sistemi getirilmesi şart, 3 yıldır yayında olmanıza rağmen bunları yapmamanız garip geldi, multiplayer rezalet ötesi……

 3. Mahsum GÜLSEVER Diyor:

  Oyunun zorluk derecesinde fark yaratan tek şey zarların iyi veya kötü gelmesi. Yani Zorluk arttırdıkça zar kötü geliyor. Saçmalık

 4. ahmet baran eminoğlu Diyor:

  Oyun çok güzel ama online oyuncuların süreleri olsa çok iyi olur. Ve oyunu 20 tl ye alıp oyunda 36 tl ye harita satılması kötü bence, keşke tüm haritalar bedava olsa 😑😑😑

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir