Shadow Fight 2 Special Edition Apk Güncel 2022**

1.0.10

 • Ödeme
İki oyun türünün karışımı - Dövüş ve RPG. Gölgeyle savaşmaya hazır ol!
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 50,455
Sürüm
1.0.10
Güncelleme
19.08.2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
110M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hile hakkında: oyunda zırhların, silahların ve geliştirmelerin fiyatını “1” bir olarak ayarladım, dövüş sonunda kombo ve kritik bölgelere vuruşla ortalama 10-50 arası para kazanırsınız böylece defalarca satın alım ve yükseltme yapabilirsiniz, eski sürümdeki gibi dövüş sonununda 1-2 geliştirmeyle sınırlı kalmazsınız ayrıca geliştirmelerin süresini 1 saniyeye düşürdüm.

shadow fight 2 special edition apk

** Enerji toplama yok. **
** Sensey’in geçmişin ardındaki gerçeği tamamen yeni bir bölümde ortaya çıkarın! ** apkcim

Mobildeki en iyi dövüş serisi döndü apkcim ve daha da ÖZEL oldu – Shadow Fight 2 Special Edition!!

shadow fight 2 special edition apk

shadow fight 2 special edition apk dayı

Artık Titan ile şahsen tanışma ve zorbalığına bir son verme zamanı. Gölgeler Kapısı’ndan unutulmaz dövüşler ve cesur kahramanlarla dolu apkcim tehlikeli bir dünyaya yürü. Bu diyarlar riske atılmayı seven bir maceracının belirmesini ve uğursuz istilacının bir başka boyutunun baskısından onları kurtarmasını apkcim bekliyor! İki dünyanın en popüler oyun

shadow fight 2 special edition apk oyun indir club

türlerinin heyecan verici harmanı – Dövüş ve RPG’yi keşfedin. Ölümcül silahlardan devasa bir cephanelik toplayın, ekipmanlarınızı apkcim eşleştirin ve düzinelerce beceri ve hareketi geliştirin!

– Reklam yok!

shadow fight 2 special edition apk hile indir

– Enerji toplama yok. Mücadeleye istediğiniz zaman apkcim ve istediğiniz yerde katılın!
– Sensey’in geçmişin ardındaki gerçeği tamamen yeni bir bölümde ortaya çıkarın!
– Ezilmeden öykü apkcim modunu tamamlayın!

shadow fight 2 special edition apk hilesiz

– Kendinizi devasa miktarda silah ve zırhla donatın. Savaşlarda apkcim bir sürü mücevher alın ve cephaneliğinizi daha da apkcimbüyük yapın!
– 7 bölge arasında seyahat edin ve Titan’ı korkutmaya çalışın!

shadow fight 2 special edition apk android oyun club

– Basit kontroller dokunmatik apkcim ekran kullanımı için tasarlandı. Shadow Fight 2 öğrenmesi kolay ustalaşması zor bir oyundur!
– Harika animasyonlar ve benzersiz tasarım!

Lütfen bu apkcim sürümün oyunun ücretsiz sürümünde bulunan “yeraltı” ve apkcim “tutulma modu” özelliklerini içermediğini unutma

Yenilikler

*Sihirler için sabit istatistik sıfırlama
*Bazı oyun donmaları, gecikmeler ve çökmeler düzeltildi

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Shadow Fight 2 Special Edition Apk Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Shadow Fight 2 Special Edition Apk Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

4 comentarios en "Shadow Fight 2 Special Edition Apk Güncel 2022**"

 1. Enes Cengiz Diyor:

  Normal Shadow Fight 2 yi yıllardır oynayan biriyim. Fakat hala oyunda düzeltilmeyen şey, dövüşürken düşmanın canını azalttığınızda ve times out dendiği zaman kaybetmeniz durumu ve bu çok sinir bozucu bir olay. Onun dışında oyun gayet zevkli. Normal oyuna göre çok rahat para ve taş kasabilirsiniz. Sensei anıları ise fena değil oynamasanız birşey kaybetmessiniz ama oynanır.

 2. Adem Tuncel Diyor:

  Oyun cidden çok iyi ama tek bir sıkıntısı var, tılsımlama oyunda yok, buda tıtan’ı yenmekte zorluk çekmemiz anlamına geliyor, oyuna bir güncelleme ile tılsımlama getirirseniz sevinirim,saygılar.

 3. Enes Diyor:

  Oyunu special edition sayesinde çok daha hızlı ve kolay bitirebilirsiniz . Oyunu 1 ay kadar bir sürede ara sıra oynayarak bitirdim ve bitirene kadar memnundum. FAKAT oyun bittikten sonra yapacak bir şey kalmıyor En azından ay tutulması gelse de titanla tekrardan savaşabilsem . gerçekten yapacak hiçbir şey yok online getirmeleri mantıklı değil ama en azından ay tutulması ve tılsımlama gelse çok iyi olur

 4. Ahmet Karahan Diyor:

  Tutulma modu neden yok anlamıyorum. Oyunu en az 5-6 defa bitirmişimdir fakat Sensey’in öyküsünü merak ettiğim için yükledim. Tamam anlıyorum bu moddan çokta bir şey beklemiyordum ama en azından oyun bitince tutulma modundan devam ederim diye düşünüyordum. Tutulma modunu göremeyince play store da oyun için yazan şeye bakınca olmadığını gördüm ve şaşırdım. Umarım yakın bir gelecekte güncellenir çünkü tutulma olması bir şey değiştirmez aksine daha çok oyuncu çeker. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir