Shadow Fight 3 MOD APK Güncel 2022**

1.27.3

 • Ödeme
Destansı savaş/RPG serisi dönüyor! Gölgede ustalaş ve rakiplerle karşılaş!
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 3,565,451
Sürüm
1.27.3
Güncelleme
22.03.2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
119M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

shadow fight 3 apk

Efsaneye göre bir kahraman gölge shadow fight 3 apk savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla mücadele etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapıları’nın serbest bıraktığı kudretli güç bir shadow fight 3 apk dönüştü ve üç tane savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

shadow fight 3 apk

Shadow Fight 3 MOD APK

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının gizemli ninjaları da bu gölge gücünün karanlık sırlarını keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş tarzı. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni karakterlerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında heyecan verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR

shadow fight 3 apk oyun indir club

Ninja, şövalye ya da samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşsiz kostümler kazan ve eşsiz bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine has dövüş tarzını oluşturmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da görkemli bir şövalye gibi dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkileyici darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

shadow fight 3 promosyon kodu

HİK YEYİ TAMAMLA
Dünyanın dört bir yanından savaşçılar, gölgelerin gücü için mücadeleye son verecek kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonra hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda yolculuk yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER

shadow fight 3 1.19.0 apk

Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafından kontrol edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

SETLERİ TOPLA

shadow fight 3 gamekillermods

Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak eşsiz yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan temalı etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilginç detay öğreneceksin.

shadow fight 3 special edition apk

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL

shadow fight 3 para hilesi oyun indir club

Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve harika ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Yenilikler

Versiyon 1.27.3 değişiklikleri:
- Oyunun dahili enstrümanları ve hizmetleri güncellendi;
- Birçok teknik geliştirme eklendi.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Shadow Fight 3 MOD APK Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Shadow Fight 3 MOD APK Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

4 comentarios en "Shadow Fight 3 MOD APK Güncel 2022**"

 1. Ali Şahin Diyor:

  Oyununda devamlı olarak çökme ve kırılmalar yaşanıyor ve bu çökmeler her zaman ödül kartlarını alacağım zaman oluyor, oyuna tekrar girdiğimde item, para, enerji, mücevher yüklenmemiş yani ödül verilmemiş oluyor. Bu sorun düzeltilmeli. Teşekkürler

 2. Atılgan Dişbudak Diyor:

  Düello sezonunda üst üste 251 galibiyetim olmasına ve efsane ligde olmama rağmen düello ödüllerinde saçma sapan ödüller veriliyor. Bunun yerine tam set verebilir yada en sık kullandığım ekipmanları verebilir. Ve ayrıca oyun boss’ları, etkinlikler vs çok zor düşmanlar çok az hasar almasına karşın çok hasar veriyor. Oyun deneyimini geliştirin.

 3. #Shorts Diyor:

  Öncelikle söylemek isterim ki bu oyun HARİKA! Çok gerçekçi grafikleri var, gölge moduna geçince ayrı bir grafiği! Bayadır oynuyorum 29000 gibi bir gücüm var bu harika! Ama bir sorun var. Rakipleri yeniyorsun 2-3 Saniye düşmüyorlar bu kötü birşey. Bide giriyom oyuna tam 2 el oynadıktan sonra oyun donuyor. Bunu düzeltirseniz 5 YILDIZ BENDEN.(Düzelttiniz ‘v’)⭐⭐⭐⭐⭐(DİKKATE ALDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BU YORUMU 2019 DA YAZMIŞIM 😀 )

 4. Ferit Güzeloğlu Diyor:

  Gerçekten harika bir oyun. Fakat klan savaşları olsa ve gruplar kurulsa daha iyi olur. Grup içi iletişim de olmalı. Emek verip güçlendirdiğimiz karakterleri düello ve görevler dışında da kullanabilmeliyiz. Arkadaş ekleme ve mesajlasma da eklenmeli. Arkadaşlar kendi aralarinda düello yapabilmeli. 👍🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir