TapTower – Idle Bina Oyun Modlu Apk İndir 2022

Güncelleme
16 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TapTower – Idle Bina Oyun Modlu Apk İndir 2022

En yüksek kule inşa etmek ve bu en iyi boşta tycoon oyunu olası olduğunca oldukça para kazanmak. İnşaat ve geliştirme sever misin? Karlı bina işinizi büyütmek için zaman. Nakit tedvir etmek ve inşaat tycoon kule artıracak her dokunun ve kararlar. Kule benzer biçimde iyi mi görüneceğini bilmek ve ancak.
Bu boşta oluşturucu oyunu gibi basit bir inşaat sitesi fazlaca şeyler yönetecek.
Parçaları kuleyi inşa etmek için satın almak için ne karar verin.
– Nakit dağıtmak ve araç-gereç yapımında kullanılacağını seçin.
– Gerçek paracı bir işletme için meydan okumayı kabul eder. Şehrin kule en iyi bina!

Kesinlikle harika bir şey inşa edebilirsiniz, çünkü burada bu boş inşaat ve işletme oyunu zevk olacaktır. Diğer kent oluşturucu oyunlar benzer biçimde değil. Binalar veya kısıtlamaları daha sıkı formları vardır. Kule her katta kendi tasarım olabilir.

TapTower – Idle Bina Oyun Apk download

Geniş kapsamlı bir inşaat kralı olarak kabiliyet işaret etmek!

Kule bayağı insanoğlu için değil ancak. Ejderhalar ya da süper kahramanların bile burada yaşamak isterim. Binanın katı bir çerçeve olmadan çalışmak anlama gelir. Yüksek katlı kule duvarlarında nasıl göründüğünü boş tıkırtı oyun görünmüş olduğu kadar kolay kendi tasarımınızı oluşturma: tek bir dokunuşla yapı malzemeleri bir parça al, bak. Özel X-ray modu bu mevzuda size yardımcı olacaktır: şu anda gerek yok her şey saklayamazsın. Katlı bina tamamlandıktan sonrasında, sakinleri tarafından iskan olduğunu görmek ve çalışmak beyhude olmadığını hissediyorum. Sadece bir ustabaşı olmak çok güzel fakat tamamı boş inşaat devi, değil mi? Yeni şaşırtıcı zeminler tertipli olarak, sonsuza kadar boşta inşa süreci tadını çıkarabilirsiniz güncellemeleri yapıyoruz ve en iyisi. Çeşitli geliştirmeler daha hızlı oluşturmak ve tıklatın etkisini artırmaya yardımcı olacaktır.

Sıradan bir dünya inşa edilemez ve onları popüler kültüre referanslar keşfetmek binaları oluşturmak. İnanılmaz bir iş kurmak! Oluşturma işlemi yaşayın, mükemmel bir yapı ve bu yapı boşta oyunda en zengin Kralı olmak.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

TapTower - Idle Bina Oyun Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen TapTower - Idle Bina Oyun Modlu Apk İndir 2022 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir