Toca Life World Hileli APK Güncel 2022**

Güncelleme
10 Kas 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life World Hileli APK Güncel 2022**

Toca Life World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve istediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni tatbik. Bu mega tatbik, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde buluşturuyor. Doğru duydunuz. Artık her şey dev gibi bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

KARŞINIZDA TOCA LIFE WORLD
Bir Toca Life uygulamasına dalıp istediğinizi yapmanın, örneğin büyükannenize çılgın bir saç stili yapmanın, tuvalette eşyaların üzerine sifon çekmenin veya arkadaşlarınızla takılmanın keyifli olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun.

Toca Life Worldde en sevdiğiniz kişiliklerle dilediğiniz mekanda hikaye oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula evcil hayvan mı götürmek istiyorsunuz? Buyurun. Kaykay Parkına tembel hayvan mı getirmek istiyorsunuz? Hiç çekinmeyin. Peki doktoru kuaföre getirip saçını yeşile boyamaya ne dersiniz? Tabii ki, niçin olmasın. Toca Life: Worldde patron sizsiniz ve oyun oynadıkça hikayeyi siz uydurursunuz.

İLK 8 MEKAN VE 39 KARAKTER DAHİL Toca Life: World uygulamasını indirerek kuaför, alışveriş merkezi, yemek bölümü, hatta apartman dairesi şeklinde 8 farklı mekanı içeren hareketli şehir bölgesi Bop Kenti derhal ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı kurmaya adım atmak için harika bir yer!

ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI KAYBETMEYİN Şu anda Toca Life serisindeki uygulamalarla oynuyor musunuz? Toca Life: Worldü indirdiğinizde, her şeyi mega uygulamaya taşımanıza destek olacağız. Ardından mekanları ve karakterleri dilediğiniz gibi karıştırıp eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

Toca Life World Apk download

Toca Life: Worldde 100den fazla mekanın, 500den fazla karakterin ve 500ten fazla evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe kadar farklı fiyatlarla az veya oldukça ekleme yapmak sizin kararınız. Güncellemelerle devamlı yeni mekanlar, karakterler ve çılgın aktiviteler eklemeye devam edeceğiz.

HER HAFTA HEDİYELER
Biliyor musunuz? Yeni şeylerin dünyanıza eklenmesi için dükkandan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için göz atın!

Hakkımızda:
Toca Bocada evlatların hayal enerjisini ateşlemek ve dünyayı tanımalarına destek olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı bulunmasına ve istedikleri şahıs olmasına yardımcı vermek için ürünlerimizi evlatların bakış açısına nazaran tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenilir, aleni uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkındaki daha fazla bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası: Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ilişkin tutumumuz hakkında daha çok bilgi için, lütfen gizlilik politikamızı okuyunuz: https://tocaboca.Com/privacy

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Toca Life World Hileli APK Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Toca Life World Hileli APK Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir