Ücretsiz TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Indir 2022

Güncelleme
10 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Indir 2022

Birbirinden değişik oyunlarla dolu eğlence merkezini keşfedin, heyecan verici oyunları oynadıkça büyüyen kasabayı dilediğiniz gibi düzenleyin.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda, eğlenceli yeni oyunları oynarken, kendi dünyanızı oluşturun. Bulutların gerisinde gizli kasabayı keşfedin, en kolay evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi istediğiniz benzer biçimde tasarlayın.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda farklı mekan ve kişiliklerle oynayabileceğiniz, bulmaca, spor, işletme, aksiyon, aksiyon ve eğlence, su, sanat, müzik, sayı ve biçim oyunları yer ediniyor. İki benlik oyunlarımız da eğlencenize eğlence katıyor. Oyunları oynadıkça değişik karakterler ile karşılaşın, açılan yeni bölgelerde karşınıza çıkan sürprizler ile eğlenceli vakit geçirin.

Şimdi hayal edin ve kasabanızı benzersiz yapın! Güncellemelerle yeni mekanlar, karakterler ve yepyeni oyunlar eklemeye devam edeceğiz.

Aileler İçin

TRT Çocuk Oyun Dünyası, uzman psikolog ve eğitimciler gözetiminde, 3-8 yaş arası ufaklıklara değişik ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak için hazırlandı. Uygulama içerisindeki oyunlar çocukların bilişsel, romantik, sosyal gelişimlerini ve dikkat, niçin-sonuç, akıl yürütme, el-göz koordinasyonu gibi becerilerini destekler.

Ebeveynler için özel olarak hazırlanmış anne baba panelinden uygulama kullanım istatistiklerine erişebilir, analizler yardımıyla çocuğun ilgi alanları hakkındaki bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygulama reklam ve yönlendirme içermez.

Hakkımızda

TRT Çocuk; hayal gücünü destekleyen, eğlenceli ve eğitici oyunlar sunar. TRT Çocuk tarafından sunulan 36 oyun bugüne dek 70 milyondan fazla indirildi. TRT, TRT Çocuk ve diğer ürünlerimiz ile alakalı daha çok bilgiyi https://www.

TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Full download

Net.Tr/Kurumsal/tarihce.Aspx adresinden edinebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Gizlilik Politikası

Çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir mevzu. Çocuğunuzla veya sizinle alakalı kişisel bilgileri toplamıyoruz ve 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun tatbik içindeki aktiviteleri siz yahut evladınız istemediği takdirde uygulama dışında paylaşmıyoruz. Daha ayrıntılı malumat için Link sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim
trtcocukoyundunyasi@trt.Net.Tr
TRT Genel Müdürlüğü, Turan Güneş Bulvarı, Oran, Çankaya, Ankara

Özellikler

Birbirinden eğlenceli oyunlar
Türkiye bölgesinden eşi olmayan mekanlar
Birbirinden farklı karakterler
Birbirinden değişik taşıtlar

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Ücretsiz TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Ücretsiz TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Indir 2022 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir