Ücretsiz Words of Wonders Kelime Oyunu Apk Indir 2022

Güncelleme
6 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Words of Wonders Kelime Oyunu Apk Indir 2022

Words of Wonders oyununa hoşgeldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası arasında gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda tüm oyuncuların kelimelik hazinesi ve imla becerileri gelişecek.

WOW dünyasına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlamış olacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve kurmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz bütün kelimeler içinde rabıta kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak talep eder misiniz? Bazen, söz oyunu linkleri oluşturduğunuzda cevap karşınızda duracağından çözümü hemen bulacaksınız. Ancak bazen de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri noksan olacağından çözümü kestirmek zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, makale yazma, öğrenme, birleştirme ve mesele çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler içinde rabıta kurun ve yeni bir ülkeye gezmece seyahat edin! Hem söz oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme kanalıyla geniş kelime hazinesi elde etmek aynı zamanda dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi şehir çıkacak? Bu muhteşem bulmaca oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! Bulmaca cümle!

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin arasında bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime bildiğiniz gibi? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu sıkıntılı bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi araştırma yapıp yapamadığınızı edecek.

Words of Wonders: Kelime Oyunu Apk download

Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi mevzusunda uzmanlaşmanız gerekecek. WOW, Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun keyfini çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin içinde bağlantı oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz icap eder. Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer bulunduğunu öğrenme yolunda oldukca ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu eğlenceli bulmacası oyunu klasik rahat çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor hem de daha keyifli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda sıkıntılı seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin içinde rabıta oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok muhtelif seviye ve bulmacaların keyfini çıkarın!

Words Of Wonders, Wordz yapımcılarından eğitici bir kelime oyunudur. Çapraz bulmacası (kare bulmaca) macera başlasın! Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Ücretsiz Words of Wonders Kelime Oyunu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Ücretsiz Words of Wonders Kelime Oyunu Apk Indir 2022 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir