Vegas Crime Simulator Hileli APK Güncel 2022**

6.2.0

 • Ödeme
Kendinizi açık bir 3D dünyada heyecan verici bir gangster simülatörüne bırakın
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 1,304,816
Sürüm
6.2.0
Güncelleme
07.03.2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
100M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

vegas crime simulator apk

Ücretsiz oyunun güncellenmiş versiyonu vegas crime simulator apk ilginç ve heyecan verici hale geldi. Oyun büyük bir açık 3D dünyaya, apkcim.net güzel 3D grafiklere ve bu tür için gerekli tüm oyun mekaniklerine sahiptir.
Bir gangster çatışmasının vegas crime simulator apk oyun zıtlıklarla doludur. Oyun ilginç görevler, düşmanlarla çeşitli dövüşler ve eğlenceli oyun mekanikleri sunuyor. apkcim.net

vegas-crime-simulator-apk

Vegas Crime Simulator Hileli APK

Oyunda, vegas crime simulator apk bir askeri üs, uçaklı bir hava alanı, arabalar ve motosikletler üzerinde numaralar yapmak için bir platform, bir uzay gemisi, robotlar gibi çeşitli ilgi çekici noktalar bulacaksınız.

Size Vegas’ın sert apkcim.net gangster dünyasına dalmanızı öneriyoruz. Bu dünyada başarıya apkcim.net ve zafere ulaşacaksınız.

vegas crime simulator apk oyun indir club

Gangster dünyası çok tehlikelidir, her erkeğin kendisi için adaletsizlik ve kanunsuzluk tarafından yönetilir. Kahramanınızın apkcim.net başarılı olması için güçlü olması gerekecek. Bu taş ormanlar hataları affetmez.

Kahramanınız hangi tarafta olacağını seçebilecek. Kötü veya iyi olabilirsiniz, seçim apkcim.net sizin. Elinizi heyecan verici bir üçüncü şahıs gangster simülatöründe deneyin.

vegas crime simulator apk dayı

Kahramanınız aşağıdan apkcim.net yukarıya doğru gitmek ve hayatını aniden değiştirmek zorunda kalacak. Bu şehirde saygı ve popülerlik kazanmak için çeşitli görevleri geçmeniz gerekecek. Araba çalmak ve çeşitli suçlularla savaşmak zorunda apkcim.net kalacaksınız.

vegas crime simulator apk hile

Karakterinizi özelleştirebilir, benzersiz hale getirebilirsiniz, bunun için oyunda bir giyim mağazası var. Giyim, karakterinizin apkcim.net sadece şık görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ek özellikler de sağlar. Karakterinizin nasıl olacağı size kalmış. apkcim.net Dayanıklılık, güç, isabetlilik, araç kullanma, çeşitli silahlara sahip olma gibi ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirerek karakterinizi pompalayabilirsiniz. Ayrıca kahramanınıza oyunu tamamlamanıza yardımcı olacak benzersiz yetenekler verebilirsiniz.

vegas crime simulator apkpure

Oyunda bu amaç için bir süper kahraman apkcim.net eşyası var.
Sihirli ip – bir süper kahraman gibi hareket etmenizi sağlar, şehirde hızlı bir şekilde hareket etmenize, askeri üs veya polis karakolu apkcim.net gibi en korunan yerlere girmenize yardımcı olur. Nesneleri veya düşmanları çekmek için ipi kullanabilirsiniz.

vegas crime simulator apk 2

Uçuş modu – apkcim.net bu iyileştirme, karakterinize bir süper kahraman gibi uçmasını sağlar.
İniş – bu süper güç, herhangi bir yükseklikten hasar görmeden inmenizi sağlar, düşmekten ve ölmekten korkmazsınız.
Süper iniş-kahramanın yere inme ve apkcim.net düşmanlara zarar verme yeteneği.

vegas crime simulator apk home

Süper tekme – bu özellik,apkcim.net nesneleri veya düşmanları büyük bir güçle tekmelemenize olanak tanır. İstediğiniz her şeyi tekmeleyebilirsiniz: arabalar, çevre öğeleri, düşmanlar. Tırmanma duvarları – bu süper güç, binalar gibi dikey yüzeylerde hareket etmenizi sağlar.
Robot derisi – apkcim.net bu kostüm, karakterin bir robota dönüşmesine izin verir, apkcim.net bu, dayanıklılığınızı, zırhınızı ve hayatınızı artırır. Bu kostüm, kahramanınızın düşmanlarla olan çatışmalarda yenilmez olmasına yardımcı olacaktır.
Süper kahraman görünümü – kendinizi bir apkcim.net süper kahramanın atmosferine tamamen sokmanıza izin verir, ancak gangster dünyasındaki ana hedeflerinizi unutmayın. Şık süper kahraman kostümü, karakterinize uçma ve zıplama gibi ek yetenekler kazandıracak.

vegas crime simulator apk 2021

Oyun çok sayıda arabaya sahiptir, araba mağazasında kendiniz için herhangi bir amaç apkcim.net için nakliye seçebilirsiniz. Mağazada apkcim.net parlak spor arabalar var, kahramanınızın rüzgarla şehirde dolaşmasına ve havalı görünmesine izin verecekler. Ve daha apkcim.net korumalı bir arabaya ihtiyacınız varsa, zırhlı bir SUV veya büyük tekerlekli bir araba satın alabilirsiniz – bu teknik her yere gitmenize ve güvende kalmanıza izin verecektir.

vegas crime simulator apk android oyun club

Ayrıca mağazada harika motosikletler ve süper kahraman için özel bir araba var. Süper kahraman arabası, hız gücü ve yol tutuşu açısından yüksek özelliklere sahiptir. Bu ücretsiz oyunda ilgiyle vakit geçireceğinizi ve beğeneceğinizi umuyoruz.

Yenilikler

Bug fixes

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILIN

Vegas Crime Simulator Hileli APK Güncel 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Vegas Crime Simulator Hileli APK Güncel 2022** APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

APKCİM

4 comentarios en "Vegas Crime Simulator Hileli APK Güncel 2022**"

 1. 《Oyun Çukuru TV》 Diyor:

  oyun güzel di ama uçak gittikten sonra çok oynamıyorum çünkü uçakla çok iyidi hep uçuyordum ama şimdi zevki kalmadı lütfen geri uçağı getirin| Çeviri (Translate) The game was good but I don’t play after the plane leaves because it was very good with the plane, I was always flying, but now he has no pleasure, please bring the plane back

 2. Hira Taşdemir Diyor:

  Müthiş bir oyun para kazanmak çok kolay ama elmas kazanmak çok zor para kazanmak için sadece görev yapın

 3. Veysel S. Diyor:

  Eskiden oynardım, özledim geri yükledim ama eski haliyla gram alakası yok. Sevilen bir oyunu neden berbat edersiniz hiç anlamıyorum. Bu kadar güzel oyun yapmisken böyle bi güncelleme ile oyun berbat edilir mi ya?

 4. A_z_i_m_l_i BAŞKAN Diyor:

  Oyunun eski hali daha güzeldi daha canlı renkleri vardi ve daha eğlenceliydi bence. Ben bu oyun değişmemiştir diye yükledim çok kötü olmuş ama oynayan hala bu oyunu oynayabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir